Kristjan Asllani projektohet titullar në Lecce

Futboll

Kristjan Asllani projektohet titullar në Lecce

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 12:52
Kristjan Asllani

Kristjan Asllani projektohet titullar në Lecce!

Interi fitoi 11-0 miqësoren ndaj modestëve të Sant’Angelo, ndeshje ku Simone Inzaghi nuk pati shërbimet e Stefan De Vrij, Danilo D’Ambrosio dhe Marcelo Brozovic.

Ndërkohë që dy të parët po rikuperohen dhe pritet të jenë të gatshëm për duelin e parë të sezonit të ri në Serie A ndaj Lecces, trajneri Inzaghi nuk do të rrezikojë mesfushorin kroat.

Brozovic ka pësuar një tërheqje muskulore dhe me shumë mundësi nuk do të luajë të shtunën e 13 gushtit në “Via del Mare” kundër Lecces, ekip që rikthyer në elitë dhe synon qëndrimin në Serie A.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat