Conte nxjerr në shitje 4 lojtarë!    

Futboll

Conte nxjerr në shitje 4 lojtarë!    

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 18:13
Conte

Conte nxjerr në shitje 4 lojtarë!    

Tanguy Ndombele, Giovani Lo Celso, Sergio Reguilon dhe Harry Winks nuk janë më pjesë e planeve të Tottenhamit.

Antonio Conte i ka përjashtuar nga stërvitja e ekipit të parë, duke i ftuar të stërviten vetëm.

Tekniku italian shpreson që të katërt do të gjejnë strehim përpara se të mbyllet merkato e verës. Këtë e raporton Evening Standard.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat