AS zbulon përfundimisht të ardhmen e Ronaldos

Futboll

AS zbulon përfundimisht të ardhmen e Ronaldos

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 18:14
Ronaldo

Javët e fundit mediat sportive kanë diskutuar aktivisht për të ardhmen e Cristiano Ronaldos. Sulmuesi portugez dyshohet se dëshiron të largohet nga Manchester United për një klub tjetër për mundësinë për të luajtur në Champions League në sezonin 2022/2023.

Ndërkohë në faqet e AS ka dalë një tjetër lajm për të ardhmen e Ronaldos.

Sipas burimit, portugezi do të mbetet në Manchester United, nëse nuk ka ndonjë surprizë të madhe.

Vihet re se Manchester United e konsideron Ronaldon një figurë të rëndësishme në projektin e tyre, si sportiv ashtu edhe ekonomik. Përveç kësaj, gjigantët evropianë nuk tregojnë interes aktiv për Cristiano..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat