Një shqiptar do i fryjë bilbilit në “play off”

Futboll

Një shqiptar do i fryjë bilbilit në “play off”

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 00:09
Një shqiptar do i fryjë bilbilit në “play off”

Ndonëse asnjë ekip i “Abissnet Superiores” nuk gjendet në kompeticionet europiane, arbitrat të kampionatit tonë do të jenë prezent në fazën e fundit kualifikuese.

Juxhin Xhaja do të jetë ai i cili do i fryjë bilbilit mbrëmjen e 17 gushtit.

Përballja e parë mes Djurgardenit dhe Apoelit i është besuar trupës shqiptare të arbitrave.

Takimi do të nisë në orën 18:45 dhe do të ketë si arbitër kryesor Juxhin Xhajën.

Në rolin e asistentëve do të jetë dyshja Rejdi Avdo dhe Dojando Myftari. Ndërkaq, Kreshnik Barjamaj do të jetë në pozicionin e gjyqtarit të katërt..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat