City nuk ndalet

Futboll

City nuk ndalet

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 16:54
City nuk ndalet

City vjen edhe me dy gola kundër Bournemouth!

Manchester City është duke fituar me rezultat 3-0 kundër Bournemouth

Fillimisht ka shënuar Kevin de Bryune një gol në minutën e 31-të, një gol me plot klasë ky.

Gjashtë minuta më vonë gol shënoi edhe Foden për t’i dhënë një epërsi solide Cityt qysh në pjesën e parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat