Trajneri i Empolit ka një mesazh për klubin

Futboll

Trajneri i Empolit ka një mesazh për klubin

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 12:00
Trajneri i Empolit ka një mesazh për klubin

Paolo Zanetti, trajneri i Empolit, i bën një kërkesë klubit në lidhje me lojtarët dhe trasnferimet.

“Nuk kam kërkuar ndonjë lojtar, por jemi të numëruar në mbrojtje.

Dikush duhet të vijë në mesfushë. Shpresojmë që të mbajmë Bajramin, por niveli duhet të ngrihet pasi ne nuk kemi një bazë të mirë”.

Për Bajrmain është e interesuar shumë klubi i Fiorentinës, për të cilin është e gatshmë të ofrojë dhe një lojtar në shkëmbim..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat