Shkupi - Ballkani, bastet ndërkombëtare me koeficiente interesante

Futboll

Shkupi - Ballkani, bastet ndërkombëtare me koeficiente interesante

Nga: Kemajl Goca Më: 18 gusht 2022 Në ora: 12:35
Ballkani

Shkupi është favorit por jo edhe favorit bindës ndaj kampionit të Kosovës, Ballkani të Therandës, në ndeshjen e parë të play-off-it të Conference League në futboll.

Ndeshja luhet sonte në Shkup përkatësisht në stadiumi “Todor Proeski”. 

10Bete favorizon Shkupin, 2.10 e ka koeficientin për fitore, 3.05 për barazim dhe 3.30 për fitoren e Ballkanit.

Image

Koficientet 

bet36 e ka më ndryshe, 2.05 për triumfin e Shkupit, për barazim 3.40  dhe 3.30 për fitoren e Ballkanit.

Bastet ndërkombëtare 
Shkupi - Ballkani 

Koficientet       1    x   2

10Bet        2.10     3.05     3.30
188BET        2.03     3.30     3.30
1xBet        2.15     3.24     3.26
888sport        2.15     3.20     3.40
bet-at-home    2.15     3.25     3.35
bet365        2.05       3.40       3.30
Betfair        2.05     3.10     3.30
Betsafe        2.15     3.25     3.40
Betsson        2.15     3.25     3.40
Betway         2.10     3.20     3.20
bwin             2.15     3.25     3.30

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat