Tmerrohet trajneri i Kosovës, i futen hajnat

Futboll

Tmerrohet trajneri i Kosovës, i futen hajnat

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 23:34
Isufi

Trajneri i njohur i Kosovës, Bekim Isufi ka përjetuar tmerrin së bashku me familjen e tij, gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar. 

Isufi po qëndronte në Dhermi, aty ku në orën 04:00 të mëngjesit iu futën hajnat në apartament.

"Kujdes ! Dhërmia nuk është vend ku duhet të ndiheni të sigurtë, andaj sigurohuni ti keni mbyllur dritaret e Hotelit/Villës apo Apartment ku ju jeni apo keni vendosur të qendroni.

Unë dhe familja ime përjetuam tmerrin me hajnat në dhomë në orën 4:00 të mëngjesit.

Me gjithë dëshirën e madhe për ti kaluar pushimet në Jug, pas traumës së përjetuar për një periudhë shumë të gjatë kjo nuk do të jetë me opsion", njofton Isufi në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat