Pioli: Qëllimi i Milanit është të vazhdojë të përmirësohet

Futboll

Pioli: Qëllimi i Milanit është të vazhdojë të përmirësohet

Më: 22 shtator 2022 Në ora: 23:21
Pioli

“Ndjehem si në shtëpinë time këtu në Milano. Kur dikush ndihet si në shtëpi, ata nuk do të duan ta marrin në konsideratë largimin.

Nuk jam i shqetësuar për kontratën time apo për të ardhmen time.

Qëllimi i Milanit është të vazhdojë të përmirësohet.

Ne jemi një ekip i ri, por tani me ndërgjegjësim dhe një pjekuri që mund të na lejojë të qëndrojmë në krye.”

Kështu ka thënë trajneri i Milanit, Stefano Pioli, duke folur në margjinat e ndarjes së çmimeve të edicionit të 43-të të turneut Nereo Roco, në Firence.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat