Lila: Në dijeninë time, pas 30 shtatorit De Biasi do të jetë me celular në dorë

Futboll

Lila: Në dijeninë time, pas 30 shtatorit De Biasi do të jetë me celular në dorë

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 00:07
De Biasi

Kontrata e Rejës përfundoi së bashku me këtë edicion të Ligës së Kombeve. Mosha e trajnerit dhe rezultatet e fundit ngrenë pikëpyetje në lidhje me rinovimin me italianin.

Lila ka hedhur hipotezën e rikthimit të Gianni De Biasit në krye të Shqipërisë.

Alban Xhihani është shprehur dyshues në lidhje me një pistë të tillë, duke dhënë argumentin se ish-trajneri i kuqezinjve ka rinovuar me Azerbajxhanin, ku ka marrë edhe 3 fitore radhazi së fundmi.

Por menjëherë ka ardhur kundërshtimi i Andi Lilës, i cili tregon se De Biazi do të jetë me celular në dorë duke pritur një mesazh nga FSHF-ja.

“Në dijeninë time, pas 30 shtatorit De Biasi do të jetë me celular në dorë duke kërkuar valë.

Ndoshta duke pritur një sms nga Federata“, është shprehur Andi Lila.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat