Motra e Ronaldos për kritikët: Portugezët pështyjnë në pjatën e tyre, mbreti im, unë jam

Futboll

Motra e Ronaldos për kritikët: Portugezët pështyjnë në pjatën e tyre, mbreti im, unë jam

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 19:40
Motra e Ronaldos për kritikët: Portugezët pështyjnë në pjatën e tyre, mbreti im, unë jam

Motra e sulmuesit portugez, Cristiano Ronaldo, sulmon fansat.

Pas ndeshjes portugeze me Spanjën (0:1) në Ligën e Kombeve, Katya Aveiro ka publikuar një foto të vëllait të saj të ulur në lëndinë me shpinë nga objektivi dhe e ka shoqëruar foton me komente.

“Ne duhet t’i shtrijmë një dorë ndihmë atyre që ia kanë zgjatur gjithmonë Portugalisë. Por portugezët janë njerëz të sëmurë, të vegjël, pa shpirt, budallenj dhe mosmirënjohës.

Djali që ulet në lëndinë është i shkatërruar. Nuk ka kush ta mbështesë. Është mizore. Emri i djalit është Cristiano Ronaldo, dhe ai është vetëm lojtari më i mirë në botë”, citoi Aveiro shkruan abcnews.

“Unë pajtohem në këtë koment. Unë do të ndryshoja vetëm një pikë. Pranë tij është familja e tij, njerëz të dashur. Ata do të jenë gjithmonë aty, pavarësisht se çfarë ndodh.

Por nuk jam i befasuar nga ajo që po ndodh tani. Portugezët pështynin në pjatën e tyre dhe kanë qenë gjithmonë. Prandaj shqetësohen kur dikush ngrihet nga hiri dhe ndryshon mentalitetin e të tjerëve.

Unë do të jem gjithmonë me ty mbreti im. Qëndroni të qetë”, shtoi Aveiro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat