Crystal Palace – Chelsea, formacionet zyrtare

Futboll

Crystal Palace – Chelsea, formacionet zyrtare

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 15:26
Crystal Palace – Chelsea, formacionet zyrtare

Crystal Palace – Chelsea, formacionet zyrtare: Broja e nis sërish nga stoli!

Chelsea do të perballet me Crystal Palace në transfertë në kuadër të javës së shtatë të Premier League.

Në këtë ndeshje, Armando Broja sërish do ta nisë nga stoli edhe pse trajneri i ri u raportua se është bëfasuar nga cilësitë, por kjo ndoshta do ende dhe pak kohë.

Sulmi i “Bluve” do të udhëhiqet nga Aubameyang dhe Havertz.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat