Strakosha nuk gjendet as në stol në Premier League

Futboll

Strakosha nuk gjendet as në stol në Premier League

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 16:05
Strakosha nuk gjendet as në stol në Premier League

Thomas Strakosha ishte portieri i zgjedhur titullarë për dy takimet e fundit të Shqipërisë në Ligën e Kombeve.

Sigurisht, Kombëtarja nuk e pësoi për fajin e portierit, por pasiguritë e treguara nga ky gardian ndaj Izraelit ishin të frikshme.

U mendua se ky besim i dhënë nga Reja do t’i bënte sadopak punë te Brentfordi, për të nisur takimin e parë si titullar në Premier League.

Megjithatë portieri në fjalë nuk gjendet as në stol, me arsyen që nuk bëhet ende e ditur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat