​Guardiolas i ndodh e papritura gjatë intervistës para ndeshjes me United

Futboll

​Guardiolas i ndodh e papritura gjatë intervistës para ndeshjes me United

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 14:45
Pep Guardiola

Pas pak do të zhvillohet derbi ndërmjet Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit në Premier Ligë.

Para fillimit të saj, trajneri i Cityt Pep Guardiola po intervistohej nga “Sky Sport” për pritshmëritë që ka nga kjo ndeshje, përcjellë KosovaPress.

E derisa ai po fliste, një spërkatje me ujë erdhi mbi të gjithë panelin që po diskutonte, gjë e cila solli frikë tek ata, duke përfshirë edhe trajnerin spanjoll.

Ja momenti:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat