Foden dërgon topin në rrjetë me gjakftohtësi të plotë

Futboll

Foden dërgon topin në rrjetë me gjakftohtësi të plotë

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 15:21
Foden

Foden dërgon topin në rrjetë me gjakftohtësi të plotë!

Më Manchester po luhet derbi mes City-t dhe United, ndeshja më e rëndësishme e raundit të nëntë të Premier League.

Për sfidën, që po transmetohet ekskluzivisht në “SuperSport 2”, trajnerët Pep Guardiola dhe Erik ten Hag zgjodhën të luanin me emrat më në formë.

Manchester City-Manchester United (1-0) (Foden 08′).

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat