Sivasspor - Ballkani, ja cilën skuadër e favorizojnë bastet

Futboll

Sivasspor - Ballkani, ja cilën skuadër e favorizojnë bastet

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 14:04
Sivasspor - Ballkani, ja cilën skuadër e favorizojnë bastet

Kampioni i Kosovës, Ballkani nesër luan ndeshjen e tretë në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës.

Ballkani do të luajë në udhëtim tek Sivasspor-i i Turqisë.

Pas disfatës kundër Slavia Pragë dhe barazimit me CFR Cluji, skuadra e Ilir Dajës kërkon fitoren e parë në këtë ligë joshëse evropiane.

Skuadra turke është favorite nga të gjitha bastoret e njohura. 1.45 është koeficienti i fitores së Sivasspor. 4.33 është koeficienti i barazimit të mundshëm të Ballkanit, ndërsa fitorja përllogaritet me 7.50.

Ndeshja Sivasspo-Ballkani nis në orën 18:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat