Ish-ylli i Real Madrid trajneri më i ri i klubit të madh gjerman

Futboll

Ish-ylli i Real Madrid trajneri më i ri i klubit të madh gjerman

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 19:07
Alonso

Ish-ylli i Real Madrid trajneri më i ri i klubit të madh gjerman!

Bayer Leverkusen ka njoftuar shkarkimin e Gerard Seoane.

Në vend të tij, do të vijë Xabi Alonso, i cili do të prezantohet nesër në orën 11:30.

Ish-lojtari Real Madrid, Bayern Munich dhe Liverpool, ka nënshkruar kontratën deri në vitin 2024.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat