Kosova e Dusseldorfit synon fitore ndaj skuadrës gjermane! Formacioni 

Futboll

Kosova e Dusseldorfit synon fitore ndaj skuadrës gjermane! Formacioni 

Nga: K. G. Më: 5 tetor 2022 Në ora: 19:30
Kosova e Dusseldorfit

Skuadra e Kosovës së Dussedorfit, synon fitore ndaj Vds 1920 Nievenheim, ndeshje e mbetur e Bezirksliga në futboll.

Ndeshja ka filluar në orën 19.30, ndërsa Kosova ka publikuar formacionin e saj,

Kosova renditet në vend të shtatë me 12 pikë të mbledhura.

Formacioni i Kosovës

Zafer Rexhepi, Irfan Nebi, Rashit Asllani, Shosha Mariglen, Enes Schmidt, Daniel Mion, Serhi Makedonskyi, Astrit Hyseni, Shkëlqim Hyseni, Naser Ilazi dhe Rilind Salihi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat