Sky Sports: Bayern 100 milion euro për Kane

Futboll

Sky Sports: Bayern 100 milion euro për Kane

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 16:06
Sky Sports: Bayern 100 milion euro për Kane

Sky Sports: Bayern 100 milion euro për Kane!

Për Harry Kane, duket se dëshiron të futet edhe Bayern Munich, me raportime nga burime  gjermane që flasin për interesim të madh nga “bavaria” të cilët janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 100 milionë euro.

Më konkretisht, gazetari i “SkySports” në Gjermani, Florian Plettenberg, në Twitter, ka deklaruar se Bayern po punon për rastin e sulmuesit anglez me koston e transferimit të tij duke lëvizur mes 80-100 milionë euro.

Megjithatë, në fund theksohet se nuk ka pasur zhvillime me Kane që vendos për të ardhmen e tij pas përfundimit të Botërorit në Katar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat