Arabi Saudite-Meksika, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Arabi Saudite-Meksika, publikohen formacionet zyrtare

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 19:10
Arabi Saudite-Meksika, publikohen formacionet zyrtare

Arabi Saudite-Mekisë, publikohen formacionet zyrtare!

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Arabisë Saudite dhe Meksikës.

Arabia Saudite me fitore eventuale kualifikohet direkt në 1/8 e finales.

Image

Në anën tjetër, edhe Meksika ka gjasa për kualifikim tutje, por ka rrugë më të vështirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat