Messi: Nuk kam pse kërkoj falje, pasi ishte vetëm keqkuptim

Futboll

Messi: Nuk kam pse kërkoj falje, pasi ishte vetëm keqkuptim

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 23:28
Messi

Ditët e fundit Saul “Canelo” Alvarez, kampioni meksikan i boksit, kërcënoi Lionel Messin, duke e fajësuar se ka shkelur fanellën e Meksikës për të pastruar dyshemenë e dhomës së zhveshjeve pas fitores ndaj meksikanëve.

Ka ardhur përgjigja e yllit argjentinas, i cili saktësoi:

“Ka qenë një keqkuptim.

Ai nuk më njeh.

Nuk kam pse të kërkoj falje sepse nuk kam respektuar meksikanët apo fanellën”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat