Pamjet e rralla nga rasti i Xhakës, kur e dridh MIlinkoviq - Saviqin

Futboll

Pamjet e rralla nga rasti i Xhakës, kur e dridh MIlinkoviq - Saviqin

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 14:44
Pamje e rrallë

Pamje të reja dhe nga një kënd që nuk është parë janë paraqitur nga sherri i Granit Xhakës kundër Serbisë.

Pikërisht për konfliktin me Milenkoviq dhe portierin e serbëve  Vanja MIlinkoviq - Saviqi.

Në atë moment ishte Zakaria dhe Embolo që ndërhyn menjëherë për Xhakën.

Më veçanërisht Embolo që u vendos përpara Granitit, në mënyrë që ky i fundit të mos pësonte asgjë nga kundërshtarët.

Tifozët shqiptarë e kanë pushtuar faqen e Embolos në Instagram dhe në postimin e tij të fundit për ndeshjen me Serbinë, shihen vetëm komentet e shqiptarëve që e falenderojnë dhe kërkojnë që t’i jepet nënshtetësia shqiptare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat