Dragan Stojkoviq i ngre dy gishta, për Xherdan Shaqirin a për Granit Xhakën...  

Futboll

Dragan Stojkoviq i ngre dy gishta, për Xherdan Shaqirin a për Granit Xhakën...  

Nga: K. Goca Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 18:37
Dragan Stojkoviq i ngre dy gishta

Dragan Stojkoviq, selektor i Serbisë, me ato dy gishta lart, po të hidhërohen serbët, se shqiptarët i çojnë dy gishta!  Sepse gjithmonë i ke ngritur tre gishtërinj, duke treguar nacionalizmin tënd.

Dragan Stojkoviq i ngre dy gishta, për Xherdan Shaqirin a për Granit Xhakën? 

Image

Serbët kokulur

Veç ai e di pse i ka ngritur dy gishta!

Stojkoviqi e pa nga afër se kush është Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka me Zvicrën, dhe shijoi humbjen me rezultat 3:2 dhe si paketohen vaixhet për në Beograd.

Serbët u kthyen sot në Beograd, kokulur, pa bujë dhe të mërzitur. 

“Skuadra serbe e futbollit e drejtuar nga trajneri Dragan Stojkoviq – Piksi, ka arritur në Beograd pas eliminimi në fazën e grupeve nga Kampionati Botëror.

Me të mbërritur në aeroportin ‘Nikola Tesla’, kombëtaret nuk kanë dhënë asnjë deklaratë për media dhe trajneri Stojkoviq do t’i drejtohet publikut nesër në orën 14.00 në një konferencë për media në Stara Pazova”, shkruajnë mediat serbe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat