PSG dhe ‘magjistari’ i mesfushës afër marrëveshjes së re

Futboll

PSG dhe ‘magjistari’ i mesfushës afër marrëveshjes së re

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 20:56
Verratti

PSG dhe ‘magjistari’ i mesfushës afër marrëveshjes së re!

PSG dhe mesfushori italian, Marco Verrati raportohet se janë afër marrëveshjes për nënshkrimin e kontratës së re.

Sipas ekspertit të transferimeve Fabrizio Romano, ‘magjistari’ i mesfushës së PSG-së, Marco Verratti, ka rënë dakord të nënshkruajë kontratën e re katërvjeçare me parisienët.

Reprezentuesi italian është cak i disa skuadrave tjera evropiane, por, siç raportohet, Verrati do të qëndrojë në ‘Parkun e Princave’ të paktën edhe katër vite..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat