Osmanit pas trofeut të fituar kundër Vllaznisë, tregojnë sesi lehin të tjerët

Futboll

Osmanit pas trofeut të fituar kundër Vllaznisë, tregojnë sesi lehin të tjerët

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 17:30
Osmanit pas trofeut të fituar kundër Vllaznisë, tregojnë sesi lehin të tjerët

Vetëm një eksperiencë e keqe në Europë prish imazhin e kësaj Tirane.

Për gjithçka tjetër, askush nuk ka dyshime.

Bardheblutë nuk njohin rivalët në kampionatin shqiptar dhe këtë herë arritën të fitojnë Superkupën ndaj Vllaznisë.

Pas ndeshjes kishte edhe një mesazh të shpërndarë nga Tefik Osmani, që gjithmonë është i veçantë dhe shpeshherë kërkon t’i referohet disa filmave të vjetër. Këtë herë ka zgjedhur “Gjuetinë e fundit”, ku agjentët e sigurimit mësojnë sesi të lehin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat