United kalon në epërsi, shënon Fernandes

Futboll

United kalon në epërsi, shënon Fernandes

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 16:22
Foto ilustrim

Është shënuar goli i parë në përballjen mes Manchester United dhe Crystal Palace në stadiumin “Old Trafford”.

Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 ndaj Crystal Palace, përmes golit të shënuar nga Bruno Fernandes.

Fernandes kalon United në epërsi prej 1:0 në minutën e 6’ nga penalltia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat