Prishtina në epërsi, pa gola në Malishevë

Futboll

Prishtina në epërsi, pa gola në Malishevë

Nga: K. G. Më: 18 mars 2023 Në ora: 13:51
Prishtina feston

Dy ndeshje po zhvillohen sot të javës së 26-të të elitës së futbollit të Kosovës.

Prishtina është në epërsi në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj, ndaj Drenicës.

Autor i golit është Pllana në minutën e 33-të.

Gola nuk ka në stadiumin “Liman Gegaj” mes Malishevës dhe Dritës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat