Lojtarët dhe tifozët e Shqipërisë me sytë nga televizori

Futboll

Lojtarët dhe tifozët e Shqipërisë me sytë nga televizori

Më: 23 mars 2023 Në ora: 15:06
Santos

Shqipëria do të luajë në datën 27 mars në transfertë ndaj Polonisë.

Kështu do të fillojë rrugëtimi i trajnerit Silvinjo te kuqezinjtë.

Por lojtarët dhe tifozët e Shqipërisë do të jenë me sytë nga televizori nesër.

Kjo pasi Cekia dhe Polonia do të kenë përballjen e parë mes tyre.

Trajneri i Kombëtares do të ketë mundësinë për të parë skemën sesi preferon të luajë Santos, për t’i zbuluar pikat e dobëta dhe të forta.

Nga ana tjetër do të shohim me kuriozitet edhe rezultatin e këtij fund takimi që do të jetë jo pak i rëndësishëm për ecurinë tonë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat