Beckham: Vetëm Messi mund ta bënte një gjë të till

Futboll

Beckham: Vetëm Messi mund ta bënte një gjë të till

Më: 18 gusht 2023 Në ora: 16:00
Beckham

Lionel Messi ka bërë për vete Inter Miami. Kanë mjaftuar vetëm gjashtë ndeshje që Pleshti të bëhet edhe më shumë idhull i popullit. Nëntë gola për argjentinasin dhe një finale, Kupën e Ligës, për të luajtur dhe ndoshta për të fituar.

Përveçse ka bërë për vete tifozët e tij, shtatë herë fituesi i Topit të Artë mori shumë vlerësime edhe nga drejtuesit e klubit dhe në veçanti nga David Beckham, i cili nënvizoi “mrekullinë” e bërë nga argjentinasi.

tha Beckham me shumë krenari, duke iu referuar arritjeve të klubit që nga ardhja e argjentinasit.

Fjalë që padyshim gjetën entuziazëm të madh edhe nga fansat që u shpërndanë në rrjetet sociale me shumë meme në lidhje m Pleshtin dhe superfuqitë e tij të shfaqura në fushë dhe të festuara me festimet kushtuar personazheve të Marvel.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat