Club Brugge barazon me Besiktasin e Milot Rashicës 

Futboll

Club Brugge barazon me Besiktasin e Milot Rashicës 

Nga: K.G. Më: 21 shtator 2023 Në ora: 23:04
Rosier - Besiktas

Club Brugge ka barazuar me rezultat 1:1 mej Besiktasin e Milot Rashicës.

Një barazim i madh për skuadrën turke.

Milot Rashica, reprezentues i Kosovës, u paraqit nga minuta e parë duke u zëvendësuar në atë të 66-tën.

Futbollistit Vanaken në minutën e 77-të ka shënuar për vendasit dhe Tosun në atë të 88-tën për Besiktasin.

Club Brugge kryeson me 1 pikë, duke lënë pas Besiktasin me 1 në Grupin D të Conference League.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat