Dukagjini - Fushë Kosova, dueli i skuadrave pa fitore

Futboll

Dukagjini - Fushë Kosova, dueli i skuadrave pa fitore

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 14:28
Dukagjini

Dukagjini do të përballet me Fushë Kosovën në kuadër të xhiros së gjashtë në Albi Mall Superligë.

Njëherit ky duel është dueli i dy skuadrave që ende nuk e kanë shijuar fitoren këtë edicion në Superligë.

Klinasit kanë tre barazime dhe dy disfata, derisa Fushë Kosova ka vetëm një pikë pas katër ndeshjeve.

Vendasit kërkojnë fitoren e parë, derisa Fushë Kosova synon që të shkaktojë një tjetër befasi.

Dukagjini: Haxhihamza, Basri, Dallku, Hugo, Neziri, Shabani, Morina, Feka, Zulfiji, Mërlaku, Çyrbja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat