Milani triumfon ndaj Veronës, i kthehet qetësisë 

Futboll

Milani triumfon ndaj Veronës, i kthehet qetësisë 

Nga: K.G. Më: 23 shtator 2023 Në ora: 17:27
Pamje nga ndeshja

Milani ka shënuar fitore me rezultat 1:0 ndaj Veronës, në takimin e javës së pestë të Serie A.

Ndeshja Milan – Verona filloi me 25 minuta vonesë, për shkak të reshjeve të mëdha të shiut.

Një fitore shumë e rëndësishme pas debaklit me rezultat 5:1 nga Interi në javën e kaluar.

Futbollisti Leao ka realizuar në minutën e 8-të.

Milani renditet në vend të dytë me 12 pikë dhe Verona në të nëntin me 7 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat