Formacionet zyrtare: Atletico Madrid dhe Feyenoord

Futboll

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid dhe Feyenoord

Më: 4 tetor 2023 Në ora: 18:47
Foto ilustrim

Sonte do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së dytë të fazës së grupeve në kuadër të kompeticionit më të rëndësishëm për klube në botë, UEFA Champions League.

Atletico Madrid do të përballet me Feyenoordin në kuadër të Grupi E me fillim nga ora 18:45.

Tani janë publikuar edhe formacionet startuese që do të nisin ndeshjet.

Formacioni zyrtar për Atletico Madrid: Oblak, Hermoso, Witsel, Azpiicueta, Malina, S.Lino, Koke, R.De Paul, Saul, Griezmann, Morata.

Formacioni zyrtar për Feyenoordin: Wellenreuther, Geertruida, Trauner, Hanco, Hartman, Wieffer, Zerrouki, Timber, Stengs, Ueda, Paixa.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat