Porto-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Porto-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Më: 4 tetor 2023 Në ora: 20:58
Formacionet

Porto-Barcelona, publikohen formacionet zyrtare!

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Portos dhe Barcelonës, e vlefshme për javën e dytë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Barcelona aktualisht mban pozitën e parë në grupin H me tri pikë pas fitores 5:0 ndaj Antwerp.

Kurse, Porto gjendet në vendin e dytë, po ashtu me tri pikë të grumbulluara.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat