Florent Muslija shënon në minutën e fundit, Paderborn ngadhënjen

Futboll

Florent Muslija shënon në minutën e fundit, Paderborn ngadhënjen

Nga: K.G. Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 16:22
Florent Muslija feston me shokun e tij

Paderborn ka shënuar fitore me rezultat 1:0 ndaj Hannover, në takimin e javës së 15-të të Bundesliga II.

Futbollisti Florent Muslija ka realizuar në minutën e  90+1.

Paderborni ka arritur tre pikë të mëdha.

Mysafirët u paraqitën 70 minuta pa një lojtar, Schaub u përjashtua direkt me karton të kuq.

Pas javës së 15-të, Paderborn renditet në vend të dhjetë me 21 pikë dhe Hannover është në të 7-tin me 23 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat