Ramadani për shortin: Nuk dorëzohemi, grup i vështirë, por mund të bëjmë surprizën

Futboll

Ramadani për shortin: Nuk dorëzohemi, grup i vështirë, por mund të bëjmë surprizën

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 18:37
Ylber Ramadani

Shqipëria shkon në finalet e Gjermanisë të përballet ndoshta me ekipet më të forta të Europianit.

Tre skuadra pretendente dhe kampione në vitet e fundit si në Europian ashtu edhe Kampionat Botëror, por kuqezinjtë nuk i janë trembur shortit.

Besimi tek grupi është i madh, dhe Ylber Ramadani shprehet shumë optimist

“Ne do të shkojmë, nuk do dorëzohemi lehtë. Grup i vështirë por mund të bëjmë mrekulli”.

Ndeshjet e kombëtares së Shqipërisë dhe jo vetëm do të transmetohen në Tv Klan.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat