Prishtina në Lipjan ndeshet me Fushë Kosovën 

Futboll

Prishtina në Lipjan ndeshet me Fushë Kosovën 

Nga: K.G. Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 19:30
Pamje nga një ndeshje

Prishtina po përgatitet për sfidën e fundjavës përkatësisht të javës së 17-të të elitës së futbollit të Kosovës.

Prishtina takohet me Fushë Kosovën, sfidë që luhet të shtunën (13.00) në stadiumin “Sami Kelmendi” në Lipjan.

Ndeshja është e vlefshme e javës së 17-të.

Prishtina renditet në vend të pestë me 22 pikë dhe Fushë Kosova në të nëntin me 10 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat