Broja nuk po luan as te Fulhami, reagon trajneri

Futboll

Broja nuk po luan as te Fulhami, reagon trajneri

Më: 12 shkurt 2024 Në ora: 14:01
Armando Broja

Trajneri i Fulhamit, Marco Silva, ka folur për situatën e Armando Brojës te ky klub.

Futbollisti shqiptar u huazua në fund të muajit janar nga Chelsea, mirëpo as te Fulhami nuk po gjen minutazh.

Kam biseduar me Armandon. Ne besojmë në të. Ai e di që kur je në Premier Ligë, ka konkurrencë”, ka thënë Marco Silva, sipas Fabrizio Romanos.

“Ai arriti një ditë para ndeshjes me Burnleyn dhe Munizi realizoi një gol të rëndësishëm”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat