Rrahmani nga minuta e parë, Napoli-Barcelona, formacionet zyrtare!

Futboll

Rrahmani nga minuta e parë, Napoli-Barcelona, formacionet zyrtare!

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 20:07
Amir Rrahmani

Napoli-Barcelona, formacionet zyrtare!

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Napolit dhe Barcelonës.

Kjo ndeshje është e vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve.

Dueli i parë do të zhvillohet në Itali, teksa nga minuta e parë për Napolin do të jetë edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat