Shqiptari ka bërë të njëjtin tatuazh si të Neymarit

Futboll

Shqiptari ka bërë të njëjtin tatuazh si të Neymarit

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 18:48
Ernest Muçi

Ernest Muçi është mes lojtarëve shqiptarë që është fjalë e parë e momentit mes legjionarëve.

Por cili është modeli që Muçi ndjek nga yjet botëror?

Këtë herë nuk bëhet fjalë për një futbollist që zgjedh mes Mesit dhe Ronaldos.

Ish-lojtari i Tiranës ka një tjetër preferencë, Neymar. Ose të paktën kjo lihet të nënkuptohet pasi tatuazhet e tyre janë të njëjtë.

Muçi ka zgjedhur që të bëjë të njëjtin tatuazh si të brazilianit në pjesën e qafës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat