Hoxha me Rijekën eliminojnë Rudeshin e Grezdës 

Futboll

Hoxha me Rijekën eliminojnë Rudeshin e Grezdës 

Nga: K. G. Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 16:28
Rijaka

Rijaka është në gjysmëfinale të Kupës së Kroacisë në futboll.

Veldin Hoxha është paraqitur nga minuta e parë për Rijekën, e cila e ka mposhtur me rezultat 1:0 ekipin e Rudeshit.

Futbollisti Eros Grezda ka luajtur nga minuta e parë për Rudeshin dhe është zëvendësuar në minutën e 60-të.    

Galeshiç ka shënuar në minutën e 79-të për kualifikimin e Rijekës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat