Inter - Atalanta, Asllani dhe Gjimshiti e nisin sfidën si titullarë

Futboll

Inter - Atalanta, Asllani dhe Gjimshiti e nisin sfidën si titullarë

Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 20:15
Formacionet

Inter - Atalanta, Asllani dhe Gjimshiti e nisin sfidën si titullarë!

Inter-Atalanta përballen këtë të mërkurë duke nisur nga ora 20:45 për ndeshjen e prapambetur të javës së 21-të të Serie A.

Ndërsa jemi në prag të këtij takimi trajnerët Inzaghi dhe Gasperini kanë vendosur formacionet zyrtare si do zbresin në fushën e blertë skuadrat e tyre.

Që në nisje të këtij takimi do të kemi “derbi” shqiptarësh, pasi Kristjan Asllani nga Interi dhe Berat Gjimshiti nga Atalanta, të dy lojtarët “kuqezi” e fillojnë këtë përballje në rolin e titullarit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat