Milevski fton disa shqiptarë për takimin me Kroacinë dhe Çekinë

Futboll

Milevski fton disa shqiptarë për takimin me Kroacinë dhe Çekinë

Më: 22 maj 2024 Në ora: 15:52
Bllagoja Milevski

Milevski publikon listën për Kroacinë dhe Çekinë, ja kush rikthehet!

Maqedonia e Veriut në muajin qershor do të luaj dy ndeshje kontrolluese ndaj Kroacisë dhe Çekisë.

Për këto dy sfida, seleksionuesi Bllagoja Milevski mesditën e kësaj të mërkure ka bërë të ditur listën me futbollist.

Në listën e Milevskit nuk ka ndryshime dhe janë të ftuar 27 lojtarë, në mesin e tyre gjashtë shqiptar standardë si Enis Bardhi, Ezgjan Alioski, Visar Musliu, Agon Elezi, Lirim Qamili si dhe është rikthyer edhe Isnik Alimi që mungoi në grumbullimin e fundit për shkak të dëmtimit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat