Fusha e stadiumit "Fadil Vokrri" do të jetë e gatshme më 6 korrik

Futboll

Fusha e stadiumit "Fadil Vokrri" do të jetë e gatshme më 6 korrik

Më: 23 maj 2024 Në ora: 19:36
Agim Ademi

Punimet në fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” po ecin me dinamikë të shpejtë.

Në pamjet e fundit që ka publikuar i pari i FFK-së, Agim Ademi shihet se tashmë është vendosur edhe sistemi i ngrohjes.

Ademi përmes një postimi në Insagram ka bërë të ditur se shumë shpejt do të nisë edhe vendosja e barit hibrid.

“Pas finales së Kupës së Kosovës në futbollin e femrave, ditën e përmbylla duke vizituar punimet e fushës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Punimet po shkojnë sipas planifikimit dhe sigurisht se po bëhet një punë shumë e mirë. Shumë shpejt do të fillojë vendosja e barit hibrid. Bashkë për futbollin”, ka shkruar Ademi.

Sipas parashikimeve të punëmarrësit fusha pritet të jetë e gatshme më 6 korrik.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat