Publikohen formacionet zyrtare të sfidës Poloni - Holandë!

Futboll

Publikohen formacionet zyrtare të sfidës Poloni - Holandë!

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 14:10
Publikohen formacionet

Publikohen formacionet zyrtare të sfidës Poloni - Holandë!

Polonia dhe Holanda do të përballen në orën 15:00 në sfidën e parë për ditën e sotme dhe në Grupin D.Trajnerët Probierz dhe Kuman kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë sfidë.

Tek polakët vihet re mungesa e Robert Levandovskit.

Nga ana tjetër “tulipanët” janë të etur për fitore edhe do të bëjnë maksimumin për 3 pikët.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat