Shpëtim Duro zgjedh ish-mbrojtësin e Kombëtares si krah të djathtë

Futboll

Shpëtim Duro zgjedh ish-mbrojtësin e Kombëtares si krah të djathtë

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 18:17
Shpëtim Duro

Shpëtim Duro zgjedh ish-mbrojtësin e Kombëtares si krah të djathtë!

Debatik Curri është prezantuar së fundmi si zëvendëstrajner i Suharekës. Kështu ish-mbrojtësi i Kombëtares do të jetë krahu i djathtë i  Shpëtim Duros.

Curri pas karrierës së futbollist ka qenë dhe zëvendëstrajner apo trajner te Prishtina.

Kjo do të jetë eksperiencë e tij e dytë në këtë fushë.

Kujtojmë se klubi nga Suhareka është pjesë e Superligës së Kosovës këtë sezon. Klubi ka bërë disa ndërhyrje ku synon Europën për edicionin e parë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat