Halimi shpallet sportist i dalluar i qytetit të Tetovës!

Sporti

Halimi shpallet sportist i dalluar i qytetit të Tetovës!

Më: 3 mars 2022 Në ora: 15:24
Halimi shpallet sportist i dalluar i qytetit të Tetovës!

Halimi shpallet sportist i dalluar i qytetit të Tetovës!

Sportisti i mirënjohur nga Tetova, Driton Halimi, sot me rastin e ditës së komunës së Tetovës, në një takim me të parin e Tetovës, Bilall Kasamin, mrri dekoratën si sportisti më i dalluar i qytetit të Tetovës.

Mirënjohjen ia ndau edhe vetë kryetari i Tetovës, në shenjë falenderimi për kontributin dhe rezultatet e arritura në fushën e e sportit dhe për kontributin e dhënë në afirmimin e qytetit të Tetovës, shkruan "Expuls.mk".

Halimi tha se ky çmim e motivon edhe më shumë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat