Champions League, Juventus-Porto - Formacionet e mundshme

Futboll

Champions League, Juventus-Porto - Formacionet e mundshme

Më: 9 mars 2021 Në ora: 08:21
Foto ilustrim

Sonte zhvillohet ndeshja e dytë midis Juventusit dhe Portos në raundin e 1/16 së UEFA Champions League.

Skuadra e Andrea Pirlos kërkon fitore në shtëpi, pasi ndeshja e parë u mbyll me fitore të portugezëve me rezultat 2-1.

Ndeshja nis nga ora 21:00.

Pritet rikthimi i Cristiano Ronaldos nga minuta e parë, pasi në ndeshjen e fundit të kampionit aktual ndaj Lazios, portugezi nuk luajti nga fillimi.

Formacionet e mundshme në këtë takim:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat