Aston Villa – Manchester United, formacionet zyrtare

Futboll

Aston Villa – Manchester United, formacionet zyrtare

Më: 9 maj 2021 Në ora: 14:25
Aston Villa – Manchester United, formacionet zyrtare

Aston Villa do të ketë përballë skuadrën e Manchester United në kuadër të xhiros së 35-të të Premierligës.

Për Manchesterin mungojnë Daniel James dhe Anthony Martial.

Për Aston Villan, Trezeguet mungon ndërsa Morgan Sanson është në dyshim.

Formacionet zyrtare të klubeve:

Aston Villa: Martinez, Cash, Konsa, Mings, Targett, Luiz, McGinn, Traore, Barkley, El Ghazi, Watkins.

Manchester United: Henderson, Lindelof, Maguire, Pogba, Rashford, Greenwood, Fred, Fernandes, Shaw, Wan-Bissaka, McTominay.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat