Moti i keq, makina 300 mijë euroshe e lojtarit goditet nga pema

Futboll

Moti i keq, makina 300 mijë euroshe e lojtarit goditet nga pema

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:58
Moti i keq, makina 300 mijë euroshe e lojtarit goditet nga pema

Ditët e fundit, Mançesteri ka rënë pre e motit të keq që ka shkaktuar jo pak dëme në rrugë.

Pre e dëmeve ka rënë dhe ylli i Junajtid, Pol Pogba, makina e të cilit është goditur nga pema. Këtë e zbuloi vetë bashkëshortja e Pogbas, modelja Maria Zulas Selaus, e cila postoi një foto të makinës “Rolls Royce” të goditur nga pema.

“Rolls Royce” cilësohet si ndër makinat më të shtrenjat në botë, ndërsa modeli që zotëron Pogba kushton 300 mijë euro.

Një dëm jo i vogël për yllin e Junajtid, megjithatë duke marrë parasysh shumat e çmendura që fitojnë në fushë, nuk do të ishte problem për një ndër mesfushorët më të mirë në botë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat